Plán akcí 2011 Závody Ostatní akce


23. ročník Memoriálu Františka Šaška 9.4.2011



Kat. Příjmení a jméno psovoda ZKO "Jméno psa Chovná stanice" Plemeno A B C Spec.
cviky
Celkem Pořadí
ZM Červinková Tereza Tuchlovice Baby BC 42 50 38   130 1
ZM Špáňa Jaroslav Tuchlovice Ignorant Sa-kra Beskydy BO 38 46 45   129 2
ZM Jabůrková Olga RTW klub Ambra Fei RTW 45 38 45   128 3
ZM Matějček Petr Plzeň Doubravka Hasan z Ulčova dvora NO 46 42 38   126 4
ZM Marešová Anna Jinonice Ned Kelly Cidabro ACD 0 43 29   72 5
ZVV1 Součková Věra Praha Zbraslav Komba z Trucu NO 93 90 94   277 1
ZVV1 Hlavatý Jaroslav Nové Strašecí Caro NO 96 88 90   274 2
ZVV1 Žaloudek Břetislav Hamr na Jezeře Baska z Vrchlického návrší NO 93 90 79   262 3
ZVV1 Jílek Zdeněk Hořovice Chilli NO 94 89 77   260 4
ZVV1 Šulek František Zlonice Ešly GR 92 86 81   259 5
ZVV1 Javůrková Lenka Pchery Gass z Rastamoru NO 79 86 85   250 6
ZVV1 Krbec Miroslav Hořovice Gita NO 85 72 80   237 7
ZVV1 Štefundová Jana Zlonice Afrika Eden Severu NO 81 63 76   220 8
ZVV1 Štulíková Pavla Tuchlovice Cita z Tržiště NO 35 91 86   212 9
ZVV1 Světlíková Jana Praha Zbraslav Kecka z Trucu NO 81 87 0   168 10
ZVV1 Štefundová Andrea Zlonice Fia z kraje Karla IV. NO 12 vzdala     12 11
ZVV1 Lisec Miroslav Lovosice Gerd z Rastamoru NO 75 66 disk.   0 12
ZVV2 Kostecká Lenka Pchery Arny NO 86 84 81   251 1
ZVV2 Uzlová Alena Jinonice Xaro kříž. 72 84 73   229 2
ZVV2 Morávková Ilona Nové Strašecí Kristýna NO 50 91 67   208 3
ZVV2 Vinč Josef Kladno Rozdělov Argo NO 43 74 82   199 4
ZZO Pokorný František Tuchlovice Alex Agiber VO 56     30 86 1
ZZO Nová Nikola Jinonice Norissa Blue Cidabro ACD 54     30 84 2
ZZO Červinková Tereza Tuchlovice Nastasja Ross-Cynopolis ČT 53     29 82 3
ZZO Štěchová Věra Břevnov Harley Denbrix NO 51     30 81 4
ZZO Nová Nikola Jinonice Fryk kříž. 50     30 80 5
ZZO Karásková Matylda Tuchlovice Bonnie Bohemia Angel GR 49     30 79 6
ZZO Nová Nikola Jinonice Debbie Severní království KCS 51     28 79 7
ZZO Mikulčíková Petra Jinonice East Helena BŠO 47     30 77 8
ZZO Žaloudková Zuzana Hamr na Jezeře Apollo Wasti HHK 48     29 77 9
ZZO Taterová Martina Kladno Rozdělov Jack kříž. 45     29 74 10
ZZO Křížková Kristina Nejdek Bený NO 34     28 62 11
ZZO Vokáčová Jiřina Jinonice Art BO 51     0 51 12